• 1
  • 2
  • 3
  • 4

BE HAIR Серія Be Color

Крем-фарба Be color 24 хвилини

Стійка крем-фарба для волосся з екстрактом ікри, кератином та колагеном. Активується та інтенсивно діє протягом 24 хвилин, чим зменшує час фарбування. Має унікальну технологію Be color, яка забезпечує максимальне зафарбовування сивини при дбайливому впливі на шкіру голови та волосся.

Крем-краска Be-color 24 минуты Застосування: співвідношення при змішуванні 1:1,5 з активатором 1,05%, 3,6%, 7,2% або 10,8%. Додайте до 50 мл. крем-фарби Be color 75 мл. активатора, змішайте до однорідної маси. Час фарбування від 24 до 36 хвилин (суперосвітлююча).

При використанні суперосвітлюючої лінійки співвідношення при змішуванні 1: 2 з активатором 10,8% або інтенсифікатором (змішайте 50 мл. крем-фарби та 100 мл активатору). Наносіть на сухе волосся. Перед фарбуванням рекомендується провести тест на чутливість до компонентів на шкірі.

Об'єм: 120 мл.

 

Гелі Be Color crazy

Безаміачні гелі для фарбування волосся, що не потребують використання окислювача. Гелі представлені в 11 модних відтінках: антрацит, синій, зелений, рожевий, червоний, жовтий, білий, фіолетовий, перлинний попелястий, бірюзовий та прозорий.

Be Color Color crazy

Застосування: нанесіть на світлене волосся (з 10 рівня та вище), залиште на 12 хвилин, потім ретельно змийте теплою водою та використайте шампунь-закріплювач після фарбування.

Об'єм: 30 мл, 150 мл.

 

Be Color Антижовтий шампунь

Ідеальний для світлого, висвітленого або сивого волосся. Його формула з фіолетовими пігментами, кератином, колагеном та екстрактом чорної ікри нейтралізує небажані жовті відтінки і надає волоссю блиск.

Be Color Антижелтый шампунь

 

Застосування: нанесіть на вологе волосся, спіньте і залиште на 1-5 хвилин, ретельно змийте теплою водою. При необхідності профедуру повторіть.

Об'єм: 500 мл.

 

Be Сolor Освітлюючий порошок з кератином 9 рівнів

Завдяки збалансованій формулі з кератином підходить для інтенсивного знебарвлення та будь-якої професійної техніки освітлення волосся. Сприяє досягненню бажаного результату, освітлює до 8-9 тонів. Може змішуватися з окислювачем до 10,8% та активатором-інтенсифікатором (12%) залежно від бажаного рівня освітлення.

Осветляющий порошок с кератином Be-Сolor

Застосування: у пропорції 1: 2 змішайте 1 частину освітлюючого порошку з 2-ма частинами окислювача для освітлення на 8 тонів або в пропорції 1: 1/2 - на 9 тонів. Час знебарвлення 12-36 хв (залежно від бажаного результату та структури волосся).

Об'єм: 500 г.

 

Be Color Безаміачний освітлюючий порошок з кератином

Завдяки збалансованій формулі з кератином підходить для будь-якої професійної техніки освітлення. Сприяє досягненню бажаного результату, зберігає капілярну структуру волосся та його природний рівень вологи. Освітлює до 6-7 тонів за мінімального часу впливу, що позитивно впливає на якість волосся. Виключає жовтизну, не летючий.

Безаммиачный осветляющий порошок с кератином Be Color

Застосування: у пропорції 1:2 змішайте 1 частину освітлюючого порошку з 2-ма частинами окислювача. Час знебарвлення 12-36 хв (залежно від бажаного результату та структури волосся). Для завершення реакції освітлення змийте водою з використанням спеціального шампуню для фарбованого волосся.

Об'єм: 500 г.

 

Be Color Спрей з кератином і нітрогеном для пошкодженого волосся

Сухий спрей з кератином, екстрактом чорної ікри та колагеном усуває пористість волосся, небажані завитки та завдяки нітрогену миттєво висихає. Кератин і колаген надає волоссю еластичність та об'єм, сприяє тривалому збереженню результату після укладання. Молекула кератину проникає вглиб волосся і відновлює його пошкоджені ділянки, відтворює природний шар кератину і ущільнює структуру. Використовуйте на сухому або дещо вологому волоссі.

Be Color Сухой спрей для поврежденных волос

Застосування: з відстані 20 см рівномірно розпорошіть по вологому волоссю і приступіть до укладання. Або використовуйте на сухому волоссі для усунення пористості волосся або недоліків укладання. Не змивайте. Можете використовувати перед флюїд-кремом для більш інтенсивного догляду за волоссям.

Об'єм: 150 мл.

 

Крем-фарба Be Color 12 хвилин

Безаміачна крем-фарба для волосся з екстрактом ікри, кератином та колагеном. Її унікальна технологія Be color забезпечує максимальне зафарбовування сивини при дбайливому впливі на шкіру голови та волосся. Завдяки ексклюзивній формулі крем-фарба активується та інтенсивно діє протягом 12 хвилин, чим зменшує час фарбування.

Краска Be Color 12 минут

Застосування: співвідношення при змішуванні 1:1 з активатором 1,05%, 3,6%, 7,2% або 10,8%. Додайте до 50 мл крем фарби Be Сolor 50 мл активатора, змішайте до отримання однорідної маси. Час фарбування від 12 до 24 хвилин (суперосвітлююча лінія).

Прим.: при використанні суперосвітлюючої лінії або тонування співвідношення при змішуванні 1:1,5 з активатором 10,8% та 1,05% відповідно (змішайте 50 мл крем-фарби з 75 мл активатора). Наносіть на сухе волосся.

Об'єм: 100 мл.

 

Be Color Активатори 1,05%, 3,6%, 7,2%, 10,8%, I (інтенсифікатор)

Активатор з екстрактом ікри, кератином та колагеном. Завдяки своїй збагаченій емульгатними речовинами формулі, захищає та зберігає волосся, гарантує досягнення бажаного результату.

Be Color Активаторы Увага! У разі попадання в очі ретельно промийте водою. Використовуйте відповідні рукавички.

Об'єм: 1000 мл.

 

Be Color Шампунь-закріплювач після фарбування

Шампунь-закріплювач після фарбування з екстрактом чорної ікри, кератином та колагеном. Його дбайлива формула стабілізує колір, живить і зволожує пошкоджене, фарбоване волосся, надає йому шовковистості та блиску. Синергія активних інгредієнтів шампуню забезпечує максимально тривалий ефект після фарбування.

Be Color Шампунь-закрепитель после окрашивания

Застосування: нанесіть на вологе волосся, спіньте і ніжно помасажуйте шкіру голови та волосся, ретельно змийте теплою водою. Повторіть процедуру.

Об'єм: 1000 мл.

 

Be Color Шампунь після фарбування

Шампунь після фарбування для фарбованого та пошкодженого волосся з екстрактом чорної ікри, кератином та колагеном. Його ефективна формула ніжно очищає, зволожує та захищає фарбоване волосся. Має чудові антиоксидантні властивості і захищає волосся від негативного впливу вільних радикалів.

Be Color Шампунь после окрашивания

Застосування: нанесіть на вологе волосся, спіньте і ніжно помасажуйте шкіру голови, ретельно змийте теплою водою. Повторіть процедуру.

Об'єм: 300 мл.

 

Be Color Спрей-молочко для пошкодженого волосся

Спрей з кератином, колагеном та екстрактом чорної ікри для фарбованого та пошкодженого волосся. Завдяки своїй концентрованій формулі розгладжує кутикулу та відновлює структуру волосся по всій довжині. Сприяє збереженню кольору фарбованого волосся, надає шовковистості та блиску.Be Color Спрей для поврежденных волос

Застосування: після миття шампунем, просушіть волосся рушником і нанесіть спрей по всій довжині до кінчиків, прочешіть. Залиште на 1-2 хвилини, потім рясно змийте теплою водою.

Об'єм: 150 мл.

 

Be Color Маска після фарбування

Маска для фарбованого, пошкодженого, пористого, сухого волосся з екстрактом чорної ікри, кератином і колагеном. Її спеціальна формула збагачена живильними, зволожуючими та антиоксидантними компонентами, пом'якшує та відновлює структуру пошкодженого волосся. Надає волоссю еластичність, шовковистість і неймовірний блиск, зберігає колір фарбованого волосся.

Be Color Маска после окрашивания

Застосування: нанесіть на вологе волосся і рівномірно розподіліть по всій довжині, залиште на 3-5 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Об'єм: 500 мл, 1000 мл.

 

Be Color Флюїд для кінчиків волосся

Флюїд для кінчиків з кератином, колагеном та екстрактом чорної ікри для фарбованого та пошкодженого волосся. Завдяки своїй унікальній формулі відновлює, живить і зволожує пошкоджені ділянки волосся, надає йому еластичність, доглянутість та діамантовий блиск.

Be Color Флюид для кончиков волос

Застосування: для відновлення і миттєвого блиску розподіліть кілька крапель флюїду по вологому або сухому волоссю. Не змивайте.

Об'єм: 100 мл.

 

Крем-краска Be-color 24 минуты

 

Стойкая крем-краска для волос с экстрактом икры, кератином и коллагеном. Активируется и интенсивно действует в течение 24 минут, чем уменьшает время окрашивания. Имеет уникальную технологию Be color, которая обеспечивает максимальное закрашивание седины при бережной воздействия на кожу головы и волосы.

Применение: соотношение при смешивании 1:1,5 с активатором 1,05%, 3,6%, 7,2% или 10,8%. Добавьте к 50 мл. крем-краски Be color 75 мл. активатора, смешайте до получения однородной массы. Время окрашивания от 24 до 36 минут (суперосветляющая).

Прим.: при использовании суперосветляющей линии соотношение при смешивании 1: 2 с активатором 10,8% или интенсификатором (смешайте 50 мл. крем-краски со 100 мл. активатора). Наносите на сухие волосы. Перед окрашиванием рекомендуем провести тест на коже.

Объем: 120 мл.

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE