• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Реконструкція волосся

КЕРАТИНОВА РЕКОНСТРУКЦІЯ ВОЛОССЯ І НАСИЧЕННЯ ЇХ МІНЕРАЛАМИ REBIRTH

З кератином та унікальним рослинним комплексом Ayurveda Mix для пошкодженого, сухого волосся. Містить високу концентрацію кератину, який проникає у структуру волосся та зміцнює ослаблені кератинові сполуки. Комплекс Ayurveda Mix, запозичений з індійських традицій, включає екстракти кунжуту, оливкової олії, хни, бакопи і мелії - відновлює волосся, надає йому енергію, блиск і шовковистість.


Б'юті-продукти, що використовуються:

Шампунь для реконструкції волосся

Сироватка для реконструкції волосся

Маска для реконструкції волосся

Двофазний спрей миттєвої дії


Схема проведення процедури:


Фаза 1. Нанесіть необхідну кількість шампуню на шкіру голови та по всій довжині волосся, масажуючи до появи піни. Змийте теплою водою і промокніть волосся рушником. Повторно нанесіть продукт, залишивши його на волоссі на 1 хвилину. Змийте теплою водою. Перейдіть до другої фази реконструкції за допомогою сироватки для реконструкції волосся.

Фаза 2. Нанесіть сироватку рівномірно на пошкоджені ділянки волосся, акуратно розділивши його на пасма, втираючи для активізації процесу. Залишіть на 5-7 хвилин і перейдіть до третьої фази процедури, що відновлює.

Фаза 3. Поступово розподіліть маску по всій довжині волосся. Надягніть поліетиленову шапочку, укутайте волосся теплим рушником (або використовуйте джерело тепла) і залиште на 7-10 хвилин. За відсутності можливості проведення процедури з використанням тепла, час витримки збільшується до 10-15 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Фаза 4. Розпиліть спрей по вологому або сухому волоссю, не змивайте.