• 1
  • 2
  • 3
  • 4

ILLUMYNO

 

Шампунь з оліями аргани і цубакі DESIGN LOOK

Iлюмінуючий шампунь з оліями аргани і камелії для відновлення пошкодженого волосся. Ніжно очищає та тонізує шкіру голови. Збагачений жирними кислотами, протеїнами пшениці та сої, він чудово зволожує шкіру голови і волосся. Розгладжує, надає еластичність і блиск.

Шампунь з оліями аргани і цубакі DESIGN LOOK

Застосування: нанесіть на вологу шкіру голови та масажуйте до появи піни, рясно змийте теплою водою і повторіть процедуру.

Об'єм: 250 мл, 1000 мл.

 

Маска з оліями аргани і цубакі DESIGN LOOK

Iлюмінуюча маска з оліями аргани і камелії для відновлення пошкодженого волосся. Глибоко живить і реструктуризує волосся, зміцнює його та надає еластичність.

Маска з оліями аргани і цубакі DESIGN LOOKЗастосування: після використання шампуню, нанесіть на вологе волосся маску і рівномірно розподіліть по всій довжині, залиште на 5-7 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Об'єм: 250 мл, 500 мл.

 

Крем з оліями аргани і цубакі DESIGN LOOK

Надає волоссю неймовірну шовковистість, еластичність та блиск. Не створює ефект обтяження.

Крем з оліями аргани і цубакі DESIGN LOOKЗастосування: розподіліть засіб по волоссю та перейдіть до укладання.

Об'єм: 50 мл.

 

Регенеруючий еліксир з оліями аргани і цубакі DESIGN LOOK

Живить та відновлює сухе волосся, надає йому блиск і шовковистість. Сприяє утриманню вологи у волоссі та захищає від несприятливої дії зовнішніх факторів.

Регенеруючий еліксир з оліями аргани і цубакі DESIGN LOOKЗастосування: Розподіліть засіб по вологому або сухому волоссю та перейдіть до укладання.

Об'єм: 100 мл.

 

Iлюмінуючий еліксир для блиску волосся з оліями аргани і цубакі DESIGN LOOK

Iлюмінуючий еліксир для всіх типів волосся. Живить волосся, надає йому шовковистість і блиск.

Iлюмінуючий еліксир для блиску волосся з оліями аргани і цубакі DESIGN LOOKЗастосування: розподіліть засіб по волоссю та перейдіть до укладання.

Об'єм: 100 мл.

 

Шампунь для сухого та в’юнкого волосся з оліями аргани і марули DESIGN LOOK

Його відновлююча формула з оліями аргани, марули, каріте і органічним вівсом розроблена для надання волоссю ідеального завитка. Очищає шкіру голови і волосся, залишає його м’яким і шовковистим. Живить та зволожує, насичує блиском.

Шампунь для сухого та в’юнкого волосся з оліями аргани і марули DESIGN LOOKЗастосування: нанесіть на вологу шкіру голови та масажуйте до появи піни, рясно змийте теплою водою і повторіть процедуру.

Об'єм: 250 мл.

 

Кондиціонер для сухого та в’юнкого волосся з оліями аргани і марули DESIGN LOOK

З оліями аргани, марули, каріте і органічним вівсом для формування ідеального завитка. Зволожує та регенерує сухі ділянки, надає волоссю еластичність і м’якість.
Має антистатичний ефект.

Кондиціонер для сухого та в’юнкого волосся з оліями аргани і марули DESIGN LOOK

Застосування: після використання шампуню, нанесіть на вологе волосся і рівномірно розподіліть по всій довжині, залиште на 3-5 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Об'єм: 250 мл.

 

Крем для сухого та в’юнкого волосся з оліями аргани і марули DESIGN LOOK

Його ексклюзивна формула чудово живить структуру волосся та надає сяючий фініш. Сприяє об’єму та фіксації завитків. Захищає волосся від впливу тепла.

Без спиртів і парабенів, з сонцезахисними властивостями.

Крем для сухого та в’юнкого волосся з оліями аргани і марули DESIGN LOOKЗастосування: розподіліть невелику кількість засобу по волоссю та перейдіть до укладання.

Об'єм: 150 мл.