• 1
  • 2
  • 3
  • 4

COLOR CARE

 

Шампунь ілюмінуючий для фарбованого волосся DESIGN LOOK

Шампунь з колоїдним золотом і порошком діамантів для фарбованого або висвітленого волосся. Підсвічує, стабілізує та зберігає колір після фарбування. Ніжно очищає, дарує зволоження та блиск.

Шампунь ілюмінуючий для фарбованого волосся DESIGN LOOK 

Застосування: нанесіть на вологу шкіру голови та масажуйте до появи піни, рясно змийте теплою водою і повторіть процедуру.

Об'єм: 300 мл, 1000 мл.

 

Маска ілюмінуюча для фарбованого волосся DESIGN LOOK

Маска з колоїдним золотом і порошком діамантів для фарбованого або висвітленого волосся.

Живить структуру, розгладжує та закриває кутикулу, надає волоссю шовковистість і блиск. Підкреслює та подовжує красу кольору після фарбування.

Маска ілюмінуюча для фарбованого волосся DESIGN LOOK 

Застосування: після використання шампуню, нанесіть на вологе волосся маску і рівномірно розподіліть по всій довжині, залиште на 5 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Об'єм: 500 мл, 1000 мл.

 

Кондиціонер ілюмінуючий для фарбованого волосся DESIGN LOOK

Збагачений пептидами, колоїдним золотом і порошком діамантів, призначений для фарбованого та висвітленого волосся. Живить, зволожує і пом’якшує волосся, сприяє збереженню кольору після фарбування.
Надає шовковистість і блиск.

Кондиціонер ілюмінуючий для фарбованого волосся DESIGN LOOK 

Застосування: після використання шампуню, нанесіть на вологе волосся і рівномірно розподіліть по всій довжині, залиште на 2-3 хвилини. Рясно змийте теплою водою.

 

Об'єм: 300 мл, 1000 мл.

 

Рідкі кристали ілюмінуючі для фарбованого волосся DESIGN LOOK

 

Рідкі кристали з колоїдним золотом і порошком діамантів для фарбованого або висвітленого волосся. Захищає структуру, надає волоссю блиск і м’якість.

Рідкі кристали ілюмінуючі для фарбованого волосся DESIGN LOOKЗастосування: розподіліть декілька крапель по вологому або сухому волоссю та перейдіть до укладання.

Об'єм: 100 мл.