• 1
  • 2
  • 3
  • 4

BE HAIR Серія Be Mineral

 

BE CURATIVA Шампунь заспокійливий, лікувальний

Делікатний та чудово сумісний зі шкірою шампунь з маслами, збагаченими озоном. Очищає надчутливу шкіру голови, зменшує почервоніння та свербіж. Його гігієнічно-косметична дія швидко покращує зовнішній вигляд волосся та сприятливо впливає на шкіру голови.

Шампунь успокаивающий, лечебный

Застосування: нанесіть невелику кількість засобу на вологу шкіру голови, спіньте та ніжно помасажуйте, ретельно змийте теплою водою. Повторіть процедуру, попередньо залишивши шампунь на волоссі на 1 хвилину.

Об'єм: 250 мл.

 

BE MINERAL Ущільнююча маска з мінералами та олією пінника

Створена для відновлення сухого, пористого та чутливого до пошкоджень волосся. Завдяки мультифункціональному полімерному комплексу та маслу з насіння пінника ущільнює кутикульний шар волосся та захищає його від пошкоджень. Прекрасно зволожує структуру і пом'якшує волосся, полегшує його розчісування, надає блиску та шовковистості.

Be Mineral Mask 

Застосування: нанесіть на вологе волосся і рівномірно розподіліть по всій довжині, помасажуйте та залиште на 1-5 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Об'єм: 300 мл, 1000 мл.

 

BE MINERAL Ущільнюючий шампунь з мінералами та олією пінника

Створений для відновлення сухого, пористого та чутливого до пошкоджень волосся. Збагачений мультифункціональним полімерним комплексом та олією з насіння пінника, шампунь чудово очищає та ущільнює кутикульний шар волосся, захищає від несприятливого впливу зовнішніх факторів.

 

Be Mineral Shampoo

 

Застосування: нанесіть на вологу шкіру голови, спіньте та ретельно змийте теплою водою. Повторіть процедуру.

 

Об'єм: 300 мл, 1000 мл.