• 1
  • 2
  • 3
  • 4

REAL KERATIN Для реконструкції волосся

 

REAL KERATIN Маска для реконструкції волосся

Відновлююча маска для хімічно обробленого, ламкого та пошкодженого волосся. Завдяки кератину і олії каріте відновлює волосся, значно полегшує розчісування, пом'якшує, надає шовковистості та блиску. Живить, регенерує та ущільнює структуру волосся, захищає його від несприятливого впливу навколишнього середовища.

Маска для реконструкции волос REAL KERATIN

Застосування: нанесіть на чисте підсушене рушником волосся по всій довжині до кінчиків. Залишіть на 5-10 хвилин, потім змийте теплою водою.

Об'єм: 500 мл, 1000 мл.

 

REAL KERATIN Кондиціонер для реконструкції волосся

Його формула з кератином сприяє значному полегшенню розчісування волосся, його шовковистості та блиску. Забезпечує досить глибоке живлення та зволоження структури волосся. Завдяки кератину зміцнює та ущільнює волосся, запобігає його ламкості.

Кондиционер для реконструкции волос REAL KERATIN

Застосування: нанесіть на чисте підсушене рушником волосся по всій довжині до кінчиків. Залишіть на 3-5 хвилин, потім змийте теплою водою.

Об'єм: 10000 мл.

 

REAL KERATIN Шампунь для реконструкції волосся

Відновлюючий шампунь для хімічно обробленого, ламкого та пошкодженого волосся. Очищає і тонізує волосся, відновлює гідробаланс шкіри голови. Завдяки кератину та олії каріте зміцнює і живить волосся, надає йому блиск.

Шампунь для реконструкции волос REAL KERATIN

Застосування: нанесіть на вологу шкіру голови, помасажуйте та змийте теплою водою. Повторіть процедуру.

Об'єм: 350 мл, 1000 мл, 10000 мл.

 

REAL KERATIN Спрей для реконструкції волосся

Відновлюючий спрей з кератином для хімічно обробленого, ламкого та пошкодженого волосся. Живить і пом'якшує волосся, повертає еластичність і надає блиск. Сприяє розгладженню волосся, захищає його від несприятливого теплового та механічного впливу. 

Спрей для реконструкции и термозащиты волос REAL KERATIN

Застосування: рівномірно розпорошіть спрей по всій довжині дещо вологого волосся, не змивайте.

Об'єм: 200 мл.