• 1
  • 2
  • 3
  • 4

REAL MACADAMIA Живлення і зволоження для сухого та пошкодженого волосся

REAL MACADAMIA Шампунь для волосся з олією макадамії і колагеном

Поживний шампунь з олією макадамії і колагеном для тьмяного, пошкодженого волосся та волосся після хімічної обробки. Ніжно очищає, живить і пом'якшує волосся, надає йому блиску та здорового вигляду. Має антиоксидантні властивості і захищає колір волосся.

REAL MACADAMIA Шампунь для волос с маслом макадамии и коллагеном

Застосування: нанесіть на вологе волосся, вспіньте і ніжно помасажуйте шкіру голови та волосся, ретельно змийте теплою водою.

Об'єм: 350 мл, 1000 мл.

 

REAL MACADAMIA Маска для волосся з олією макадамії і колагеном

Поживна маска з олією макадамії та колагеном для тьмяного, пошкодженого волосся та волосся після хімічної обробки. Полегшує розчісування, пом'якшує та розгладжує волосся, надає йому шовковистості та блиску.

REAL MACADAMIA Маска для волос с маслом макадамии и коллагеном

Застосування: нанесіть на вологе волосся і рівномірно розподіліть по всій довжині, залиште на 3-5 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Об'єм: 500 мл, 1000 мл.

 

REAL MACADAMIA Спрей для волосся з олією макадамії і колагеном

Мультифункціональний спрей з олією макадамії та колагеном для тьмяного, пошкодженого волосся та волосся після хімічної обробки інтенсивно зволожує та живить волосся. Захищає колір волосся, надає йому еластичність, шовковистість та блиск. Полегшує розчісування, не обтяжує волосся.

REAL MACADAMIA Спрей для волос с маслом макадамии и коллагеном

Застосування: після миття шампунем, просушіть волосся рушником і нанесіть спрей по всій довжині до кінчиків. Не змивайте. Перед застосуванням струсніть.

Об'єм: 200 мл.

 

REAL MACADAMIA Флюїд для волосся з олією макадамії і колагеном

Поживний флюїд з олією макадамії і колагеном для тьмяного, пошкодженого волосся та волосся після хімічної обробки. Живить, пом'якшує та зволожує волосся по всій довжині до самих кінчиків, надає шовковистості та неймовірного блиску. Усуває пористість і перешкоджає появі кінчиків, що січуться, захищає волосся від несприятливого впливу навколишнього середовища і високих температур при термообробці.

REAL MACADAMIA Флюид для волос с маслом макадамии и коллагеном

Застосування: для відновлення та миттєвого блиску розподіліть кілька крапель флюїду по дещо вологому або сухому волоссю. Не змивайте.

Об'єм: 100 мл.