• 1
  • 2
  • 3
  • 4

REAL COLOR Для фарбованого волосся

 

REAL COLOR Маска для фарбованого волосся

Ідеальна після фарбування для стабілізації кольору, а також для фарбованого та хімічно обробленого волосся як маска для постійного використання. Збагачена екстрактом ягід годжі та молочком моной, маска значно полегшує розчісування, закриває лусочки і глибоко живить волосся, надає йому шовковистості та блиску.Маска для окрашенных волос REAL COLOR

Застосування: нанесіть на чисте вологе волосся по всій довжині. Залишіть на 5-10 хвилин, потім змийте теплою водою.

Об'єм: 500 мл, 1000 мл.

 

REAL COLOR Шампунь для фарбованого волосся

Шампунь з екстрактом ягід годжі та молочком моной для фарбованого та хімічно обробленого волосся, а також для стабілізації кольору під час фарбування. Делікатно очищає, пом'якшує та зволожує волосся. Екстракт ягід годжі зміцнює волосяні цибулини, прискорює ріст волосся та нормалізує гідробаланс шкіри голови. Шампунь сприяє збереженню кольору фарбованого волосся і надає йому блиск.

Шампунь для окрашенных волос REAL COLOR

Застосування: нанесіть на вологе волосся, помасажуйте і змийте теплою водою. При необхідності повторіть процедуру.

Об'єм: 350 мл, 1000 мл.

 

REAL COLOR Флюїд для фарбованого волосся

Флюїд з мікрочастинками дорогоцінного каміння та екстрактом ягід годжі для живлення та блиску фарбованого волосся. Відновлює пошкоджені ділянки, надає волоссю шовковистості та неймовірного сяйва. Захищає волосся від несприятливого впливу навколишнього середовища та запобігає посіченню кінчиків.

Флюид для окрашенных волос REAL COLOR

Застосування: розподіліть по дещо вологому волоссю 4-5 крапель засобу. Для сухого волосся - нанесіть на долоні 2-3 краплі, потім розподіліть по сухому або посіченому волоссю.

Об'єм: 100 мл.