• 1
  • 2
  • 3
  • 4

REAL ARGAN Для реструктуризації волосся

REAL ARGAN Регенеруюча маска з кератином і олією аргани

Ідеально підходить для виснаженого, кучерявого волосся і волосся, що часто піддається хімічній обробці. Полегшує розчісування і живить волосся, робить його слухняним і насичує блиском, без ефекту обтяження. Захищає волосся та шкіру голови від впливу вільних радикалів та від несприятливих окисних процесів.

REAL ARGAN Регенерирующая маска с кератином и маслом арганы

Застосування: нанесіть на вологе волосся і рівномірно розподіліть по всій довжині, залиште на 3-5 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Об'єм: 500 мл, 1000 мл.

 

REAL ARGAN Регенеруючий шампунь з кератином і олією аргани

Ідеально підходить для виснаженого, кучерявого волосся і волосся, що часто піддається хімічній обробці. Ніжно очищає волосся, відновлює його структуру і насичує блиском з першого застосування. Має ефективні антиоксидантні властивості і захищає волосся від несприятливого впливу навколишнього середовища.

REAL ARGAN Регенерирующий шампунь с кератином и маслом арганы

Застосування: нанесіть на вологе волосся, спіньте і ніжно помасажуйте шкіру голови, ретельно змийте водою. Повторіть процедуру.

Об'єм: 350 мл, 1000 мл.

 

REAL ARGAN Регенеруючий та термозахисний двофазний кондиціонер з кератином і олією аргани

Ідеально підходить для виснаженого, кучерявого волосся і волосся, що часто піддається хімічній обробці. Полегшує розчісування, зволожує і захищає волосся, не обтяжує його. Завдяки спеціальній збалансованій формулі покриває волосся, надає йому еластичність, об'єм та блиск.

REAL ARGAN Регенерирующий и термозащитный двухфазный кондиционер с кератином и маслом арганы

Застосування: після миття шампунем, просушіть волосся рушником і нанесіть спрей по всій довжині до кінчиків. Не змивайте. Перед застосуванням збовтайте.

Об'єм: 200 мл.

 

REAL ARGAN Регенеруючий флюїд з кератином і олією аргани

Ідеально підходить для виснаженого, кучерявого волосся і волосся, що часто піддається хімічній обробці. Усуває пористість і попереджає появу кінчиків, що січуться, надає волоссю м'якість, блиск і шовковистість. Захищає волосся від несприятливих окислювальних процесів і впливу вільних радикалів, зволожує та живить його по всій довжині до кінчиків.

REAL ARGAN Регенерирующий флюид с кератином и маслом арганы

Застосування: для відновлення і миттєвого блиску розподіліть кілька крапель флюїда по дещо вологому або сухому волоссю. Не змивайте. Для збільшення блиску волосся при фарбуванні додайте 3-5 мл флюїду в фарбуючу суміш.

Об'єм: 60 мл.