• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Нейтралізація жовтизни

З використанням Антижовтого шампуню

Процедура призначена для освітленого або блондованого волосся для корекції жовтого пігменту, який проявляється на волоссі при змиванні кольору (особливо при частому митті волосся). А також для підтримки холодних відтінків (попелястих, перламутрових і т.д.), для натурального сивого волосся та для корекції фону освітлення перед барвником (перед фарбуванням волосся безпосередньо, після будь-якого виду знебарвлення або освітлення).

-в домашньому догляді рекомендується використовувати кожне 3-4 миття волосся

-у салонній роботі рекомендується використовувати після будь-якого виду знебарвлення


Схема проведення процедури:

Варіанти-рекомендації до застосування:

а) після миття волосся зволожуючим шампунем змішайте зволожуючий шампунь із шампунем для нейтралізації жовтизни 1:1. Нанесіть на волосся, спіньте (рівномірно по всій довжині) і залиште на 3-5 хвилин, потім змийте теплою водою. Такий метод рекомендується для дуже сухого пористого волосся.

б) після використання зволожуючого шампуню, промокніть волосся рушником. У ємності змішайте маску або кондиціонер білого кольору із шампунем для нейтралізації жовтизни у пропорції 10:1 (пропорцію можна змінювати, все залежить від початкового кольору). Розподіліть засіб рівномірно по волоссю, прочешіть гребенем, залиште на 5-15 хвилин, потім змийте теплою водою.

в) для підтримки сріблястих, перламутрових, лавандових та інших холодних блондів нанесіть шампунь для нейтралізації жовтизни на сухе волосся в чистому вигляді (або для зручності нанесення - змішайте 30 мл води з 3 мл шампуню для нейтралізації волосся, залиште на 20-40 хвилин, потім змийте з використанням зволожуючого шампуню та маски.

г) після знебарвлення волосся (блондування, мелірування, балаяж і т.д.) промийте волосся водою, потім нанесіть шампунь для нейтралізації жовтизни в достатній кількості, спіньте, залиште на 5-10 хвилин, змийте теплою водою. Використовуйте маску та приступіть до подальшого фарбування волосся.

Спробуйте різні варіанти, щоб вибрати для себе оптимальний.