• 1
  • 2
  • 3
  • 4

BE HAIR Серія Be Tech

 

 

Be Tech Шампунь з кератином і колагеном підготовлюючий

Шампунь, який підготовлює волосся перед будь-якою хімічною процедурою (фарбуванням, завивкою або випрямленням) з кератином, колагеном та екстрактом чорної ікри. Його формула заснована на натуральних цінних компонентах, що діють у повній відповідності до фізіології волосся, сприяє дбайливому очищенню волосся. Поєднання амінокислот та мінералів екстракту чорної ікри в комплексі з кератином та колагеном активізують роботу волосяних цибулин, відновлюють структуру волосся, підтримують оптимальний рівень зволоженості та попереджають процес передчасного старіння волосся.

Також рекомендується для людей, які ведуть активний спосіб життя (в т.ч. відвідують басейн) використовувати шампунь 1-2 р. в тиждень.

Шампунь с кератином и коллагеном подготавливающий Be Tech

Применение: нанесите на влажные волосы, вспеньте и нежно помассируйте кожу головы и волосы, тщательно смойте теплой водой, при необходимости повторите процедуру.

Об'єм: 1000 мл.

 

Be Tech Універсальна система для завивки волосся

Засіб для завивки з екстрактом чорної ікри, кератином та колагеном для будь-якого типу волосся. Інноваційна формула без вмісту аміаку.

Универсальная система для завивки волос Be Tech

Застосування: після миття волосся з шампунем, підсушіть волосся рушником і закрутіть кожне пасмо на кашлюки за вашим бажанням, потім нанесіть засіб для завивки. Залиште продукт на 12 хвилин, після закінчення часу витримки рясно промийте водою і приступіть до нанесення нейтралізатора цієї лінії.

Тільки для професійного використання!

Об'єм: 500 мл.

 

Be Tech Нейтралізатор для системи завивки волосся

Універсальний нейтралізатор з комплексом із колагену, кератину та ектракту чорної ікри для завершення процедури хімічної завивки. Дбайливо фіксує хімічну завивку і закріплює сформований локон, надає волоссю еластичність.

Нейтрализатор для системы завивки волос Be Tech

Застосування: після використання засобу для хімічної завивки промийте волосся водою, не знімаючи кашлюки. Потім рушником видаліть надлишки води та приступіть до процесу закріплення та нейтралізації. Час витримки 12 хвилин, для довгого волосся – до 17 хвилин.

Тільки для професійного використання!

Об'єм: 1000 мл.

 

Be Tech Кисла pH-маска з кератином і колагеном

Інтенсивна зволожуюча маска з екстрактом чорної ікри, колагеном та кератином для фарбованого волосся та волосся після будь-якої хімічної процедури (хім. завивки, хім. випрямлення, освітлення, видалення штучного пігменту з волосся). Завдяки цілеспрямованій дії комплексу поживних речовин, маска сприяє збереженню яскравості та насиченості кольору, інтенсивно зволожує та відновлює структуру волосся, надає еластичність та шовковистість. Дарує волоссю життєву силу та сяючий блиск, захищає від несприятливого впливу навколишнього середовища та УФ-променів. Має антиоксидантні властивості.

Кислая pH-маска c кератином и коллагеном Be Tech

Застосування: нанесіть на вологе волосся і рівномірно розподіліть по всій довжині, злегка помасажуйте, залиште на 3-5 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Об'єм: 1000 мл.


Be Tech Спрей відновлюючий pH після хімічних процедур

Спрей, що відновлює pH волосся з кератином, екстрактом ікри та колагеном для завершення процесу фарбування, освітлення, хімічної завивки або випрямлення волосся. Сприяє нейтралізації залишків лугу, запечатує кутикулу, надає волоссю блиску та еластичності.

Рекомендується використовувати для дуже пористого волосся.

Спрей восстанавливающий pH после химических процедур Be Tech

Застосування: після хімічної процедури розпиліть спрей по всій довжині підсушеного рушником волосся. Залиште на 3-5 хвилин, потім змийте.

Об'єм: 150 мл.